Zobrazených 1–12 z 18 výsledkov.

Robotické a solárne stavebnice a hračky

V tejto kategórii nájdete robotické a solárne stavebnice a skladačky, ktoré umožnia deťom pochopiť ako funguje robotika a pracujú roboty, ako sa programujú. Vzdelávací systém na celom svete sa vyvíja tak, aby zahŕňal robotiku v školách. Študenti pochopia základy tejto novej technológie pri rozvíjaní potrebných stavebných a programovacích zručností, ktoré s ňou súvisia. Deti majú záujem experimentovať s robotmi a spájať tradičnú hru a zábavu s elektronickým svetom.

Stavebnica Engino Robotika Mini:Platforma ERP (Engino Robotics Platform) je špeciálne navrhnutá pre mladších študentov a zohľadňuje najnovšie pedagogické princípy výučby ICT a STEM. Obsahuje všetky základné časti pre štúdium robotiky! Medzi ne patria ovládač ERP MINI, RJ káble, dva (IR) infračervené snímače, dva motory a USB kábel! Jednoduché stavebné inštrukcie nájdeš buď online (engino.com – instructions) alebo v priloženej knižke. Knižka poskytuje podrobné vysvetlenia rôznych uplatňovaných vedeckých princípov a zahŕňa inovatívne experimentálne činnosti praktického učenia. K dispozícii je podrobný užívateľský manuál s príkladmi programovania, ktoré vám pomôžu začať!

Stavebnica Engino Solárna energia: Chcete sa dozvedieť viac o tom ako funguje solárna energia? To vám umožní stavebnica Engino Solárna energia, kde v priloženej knižke nájdete zaujímavé fakty, spolu s experimentami a kvízom. Pomocou krok po kroku inštrukcií môžete zložiť zaujímavé modely na solárny pohon.

Nájdete tu aj drevené lietadlá so solárnym panelom, ktorý aktivuje vrtuľu.

 

Drevená robotická hračka dinosaury: Zložte si jednoducho vlastné robotické hračky vo forme dreveného 3D puzzle. Oživte obľúbené Dinosaury – zábavné hračky diaľkovým ovládačom alebo využite ich umelú inteligenciu pre voľný pohyb. Prekvapte svojich priateľov, či rodinu nečakaným pohybom dinosaura! Umožnite deťom nahliadnuť do praveku, vytvoriť si vlastnú hračku a poznať základy mechaniky a robotiky rovnako ako milióny spokojných detí po celom svete!

Mechanické skladačky: Drevo a pohyb – ako to ide dohromady?
Jednoducho! Mechanický pohyb a tradičný materiál sa spájajú v 3D modeloch. Do detailu prepracované drevené 3D skladačky, zábavné skladanie bez nutnosti lepenia, prepracované detaily, hladké fungovanie a kvalitné spracovanie – naplno funkčné pohyblivé 3D puzzle!